www.spargalkes.lt

Grupė ,,Biplan"

Sostinės grupė Biplan, grojanti smagią gitarų muzikėlę ir varanti iš proto Lietuvos paaugles, susikūrė 1994 metų rugsėjį ir savo karjerą pradėjo dainuodama rusiškai. Jauni vaikinukai, pakerėti vienos roko dainininkės balso ir šiaip neturėdami, ką veikti, nusprendė tapti muzikantais. Maksimas Bambras, dabar grojantis Lemon's Joy, būgnijo pirmoje Biplan sudėtyje, vėliau nusistovėjo dabartinis kvartetas: Maksimas Melmanas (vokalas, gitara); Artiomas Miškinas (bosinė gitara); Olegas Aleksejevas (gitara); Viačeslavas Aleksejevas (mušamieji).

1995 metų spalio 1 dieną grupė pirmą kartą koncertavo drauge suMerlin ir Šiaurės kryptimi. Biplan sugrojo 4 dainas. Vėliau toje pačioje vietoje - Tauro kalno galerijoje - įvyko dar keletas koncertų, deja, didelio susidomėjimo nesulaukę. Bet jaunuoliai rankų nenuleido. "Tamstos" studijoje įrašę keletą dainų, nunešė jas į "Bombą".

Ši buvo maloniai nustebinta ir sutiko išleisti porą singlų - Open Your Eyes bei When I see You, kurie iš karto pakliuvo į radijo stočių Ultra Vires ir Laisvoji banga topų viršūnes. Grupę ėmė kviesti į įvairius renginius. Tačiau pirmasis pasirodymas plačiajai visuomenei - dalyvavimas Blogiausių grupių festivalyje buvo liūdnas ir pamokantis. Grupės nariai pasižadėjo surimtėti ir daugiau tokių kvailysčių, kaip tądien, nekartoti. Didžiausias Biplan įvertinimas - kvietimas dalyvauti Roko marše, po kurio, anot jų pačių, "klubiniai renginiai atrodo tarsi draugų vakarėliai".

1997 metų pradžioje pasirodęs grupės debiutinis albumas Banzai, įdainuotas anlgų kalba, tapo vienu perkamiausių lietuviškos muzikos kūrinių. Greitai pasirodysiančiame antrajame albumeBiplan prabils lietuviškai, o vieną dainą atliks vokiškai.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (8682346d01b4132e84470db9cfff7766.zip)Grupė ,,Biplan"57 Kb0
Neteisinga

 
Muzika Grupė ,,Biplan"
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt