www.spargalkes.lt

Tarpkultūrinis mokymas

Publikuojant straipsnius ir leidinius tarpkultūrinio mokymosi temomis visada susiduriama su įšūkiais. Taip atsitiko ir su šiuo T - Kit. Visi autoriai mielai sutiko dirbti ties šiuo leidiniu, ir šis bendradarbiavimas tapo tarpkultūriniu procesu. Mes bandėme surinkti savo skirtingą patirtį ir idėjas tam, kad išleistume šį T - Kit, kuris padės jums patiems pasidaryti išvadas apie tarpkultūrinio mokymosi teoriją ir praktiką dirbant su jaunimu ir juos mokant.

Pirmąjį mūsų susitikimą 1999 birželį mes apsibrėžėme turinį ir pasidalinome, kas kurią dalį rašys. Vėliau bendravome elektroniniu paštu, kol vėl nesusitikome tų pačių metų gruodyje. Kiekvieną skirsnį rašė kitas autorius (-iai), tačiau pildė ir kritikavo visi, kurie buvo įsitraukę į šį projektą, taip pat ir T - kit leidybos komiteto nariai. Būtina paminėti keletą dalykų. Mes supratome, kad tokio pobūdžio publikacija gali tikėtis tik iš dalies atspindėti visas šioje srityje vykstančias diskusijas.

Pasirinkti pagrindines T - kit temas buvo labai sunku. Tam reikėjo daug aiškinimosi ir diskusijų. Taigi, čia jūs rasite:

• keletą požiūrių į tarpkultūrinį mokymąsi ir jo svarbą,

• kelių teorijų santraukas, kurios, mūsų manymu, padės suprasti tarpkultūrinio mokymosi esmę,

• užuominas tarpkultūrinių metodologijų kūrimui,

• skirtingų metodų rinkinį,

• modelius vykdyti teminius užsiėmimus,

• patarimus tolimesniam gilinimuisi,

• įvertinimo formą (jūsų grįžtamasis ryšys bus labai svarbus ruošiant kitus leidinius).

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (05fa052edd0fed25622f26db071c3170.zip)Tarpkultūrinis mokymas1650 Kb0
Neteisinga

 
Pedagogika Tarpkultūrinis mokymas
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt