www.spargalkes.lt

Psichologinis straipsnis

Jei žmona nuolat priekaištauja, zirzia, natūralu, kad vyrui norisi su kuo nors pabūti laimingam”, — teigia Asta Naumenko - Meschino, restoranų tinklo “Da Antonio” bendrasavininkė.

Manau, amžiaus vidurio krizė būdingiausia toms šeimoms, kurias sukuria jauni, panašaus amžiaus žmonės. Po keliolikos ar keliasdešimt gyvenimo kartu metų jaunystėje neišsilakstę vyrai nuo rutinos bėga kurdami naujus santykius. Didžiausia mūsų visuomenės problema, kad tuokiasi itin jauni žmonės. Mes, moterys, bręstame greičiau, o 20 - mečiai vyrai tikrai nėra pasirengę rimtiems santykiams, šeimai. Esu įsitikinusi, kad vyrui iki 30 metų reikėtų pažinti gyvenimą, juo pasidžiaugti, įsitvirtinti, padaryti karjerą ir tik tada vesti — tada šeimoje nebus amžiaus vidurio krizės.

Mudu su vyru susipažinome, kai jam buvo 33 - eji, o man — 20, po metų susituokėme ir džiaugiamės vienas kitu jau 10 metų. Mudviejų santykių pagrindas — pagarba vienas kitam. Daug laiko praleidžiame kartu, domimės vienas kito pomėgiais. Kiekvienas vienoje rankoje laikome obuolį, kitoje — rykštę. Jei kartais ja pamosuojame, tučtuojau duodame atsikąsti saldaus obuolio! Kartu gyvenantys žmonės turi kuo daugiau kalbėtis, bendrauti. Supykus jokiu būdu negalima tylėti, vienam kito ignoruoti. Boikotas — netinkamiausias būdas reaguoti į sunkumus. Jei iškyla kokių nors problemų, svarbiausia ne atidėti jas į atskirą stalčiuką, o tučtuojau spręsti. Jei nemalonumų, blogų emocijų, apmaudo tame stalčiuke prisikaups per daug, lengvai jo nebeištuštinsi.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (c4523c35c09855cdf8e0f673638a01c7.zip)Psichologinis straipsnis36 Kb1
Neteisinga

 
Psichologija Psichologinis straipsnis
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt