www.spargalkes.lt

Laimės raktas paprastas - pažink save!

Jei atvirai ir įdėmiai pažiūrėtume į savo dienotvarkę, poelgius ir mintis, tai pamatytume, kad mūsų asmenims gyvenimas “plaukia pro šalį”. Šis posakis puikiai atspindi mūsų gyvenimą darbui, vaikams, vyrui ir šeimai. Tik ne mums pačioms. Tik todėl, kad nerandam laiko sau, kad nepažįstam savęs, dažnai jaučiamės pavargusios ir ne tokios laimingos kaip norėtume. Psichologai pasakytų, kad savęs pažinimas ir pripažinimas, susitaikymas su savo silpnybėmis ir stipriųjų pusių iškėlimas palengvintų mums ir šeimyninės laimės siekimą ir palaikymą, ir padėtų įgyvendinti profesinius siekius.

Jei kam atrodo, kad save gerai pažįsta, patartume padaryti mažą testą: išvardinkite, o tiksliau parašykite bent po 7 silpnąsias ir stipriąsias savo charakterio savybes. Jei užtruksite ilgiau nei 2 minutes –  nuoširdžiai patariame skaityti šį straipsnį toliau.

Kad iš tiesų gerai save pažintumėte, pirmiausia reikia būti atviriems su savimi, tai yra, nebijoti pripažinti savo klaidų, o drauge ir pasidžiaugti savo laimėjimais. Nagrinėjant save būtina įvertinti tiek teigiamas, tiek neigiamas savo savybes – negalima analizuoti vien tai, ką darote blogai, taip galite visai save sužlugdyti.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (dc30a50d4607e179989aa3ce5e094e1f.zip)Laimės raktas paprastas - pažink save!13 Kb0
Neteisinga

 
Psichologija Laimės raktas paprastas - pažink save!
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt