www.spargalkes.lt

Bumerangas

Vienos rusų TV laidos herojė viešai prisipažino, kad nekenčia savo vaiko. Vyras ją paliko, o sūnus – grynas tėvo atvaizdas – kiekvieną dieną, kiekvieną sekundę primena dabar jau nekenčiamą žmogų. Ji net pasakė, kartais norinti, jog tas vaikas kaip nors išnyktų iš jos gyvenimo, ir tai nuskambėjo taip, tarsi ji jam linkėtų mirties.

Pažįstu ne vieną moterį, kuri palikta arba, atvirkščiai, atsikračiusi vyro, ir toliau „turi gyventi su juo". Lyg likimo ironija suveikia bumerango principas... Bet nebūtinai tėvas įsikūnija į sūnų, vieną motiną iš proto baigia išvaryti duktė.

Pagaliau vaikas gali ir nebūti „klonuotas" antrininkas, bet tu matai, kaip jam augant atsikartoja tėvo nagų ar smakro forma, kasdien regi tą patį galvos pasukimą, eiseną arba juoką. To užtenka, kad kas kartą tą vaizdą „nurytum" lyg privalomą porciją nuodų... Ir tik laikas užglosto (arba neužglosto), išmoko (arba neišmoko) mylėti patį vaiką kaip savarankišką asmenybę, pertvarkius savo sąmonę ir atsikračius praeities vaiduoklių.

Failai:
FailasFailo dydisParsisiųsta
Parsisiųsti šį failą (f0df1631402521f2b5a4bdde4249801f.zip)Bumerangas22 Kb0
Neteisinga

 
Psichologija Bumerangas
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt